O nás

Gazza sport - prodejci sportovního vybavení

Naše společnost GAZZA SPORT, s.r.o., obchod sportovním vybavením, působí v Karlových Varech již od roku 1996. Specializujeme se na prodej veškerých potřeb a vybavení pro týmové sporty (fotbal, futsal, volejbal, basketbal, házená atd.). Za dobu naší existence jsme získali mnoho zkušeností v oblasti prodeje sportovního vybavení pro kluby i jednotlivce. Prioritou je poskytování profesionálních služeb na vysoké úrovni a kvalitní péče o zákazníka.

Preferujeme individuální přístup v závislosti na konkrétních potřebách a představách klienta. Spokojený zákazník je naším cílem.
 

 

Úspěšně provozujeme 2 prodejny v ČR

Naše prodejny GAZZA SPORT najdete v Karlových Varech a Plzni. V Plzni je naše prodejna GAZZA SPORT v ulici Palackého 6. V Karlových Varech můžete prodejnu GAZZA SPORT navštívit v ulici Moskevská 10. V našich prodejnách GAZZA SPORT nabízíme široký sortiment oblečení a obuvi pro sport i volný čas (např. kopačky, obuv pro volejbal, házenou, basketbal; sortiment oblečení a vybavení pro sportovce; sportovní doplňky, tréninkové pomůcky a vybavení; kompletní vybavení pro rozhodčí, atd.). Pro pohodlí našich zákazníků jsme uvedli do provozu nový e-shop se sortimentem sportovního vybavení.

Stálý zákazník má u nás vždy něco navíc

Stálým zákazníkům z řad sportovních klubů i jednotlivců připravujeme individuální cenové nabídky a rozmanité věrnostní bonusy v podobě slev při jednorázovém odběru zboží, apod.

 

Nakupujte z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu www.gazzasport.cz a udělejte u nás dobrý obchod. Můžete nás také navštívit v některé z prodejen v Karlových Varech nebo Plzni.

Podporujeme tělesně postižené sportovce

Již dlouhodobě podporujeme tělesně postižené sportovce, jelikož obdivujeme jejich sílu a nasazení, které i přes svůj handicap mají. Jedním z podporovaných sportovců je také Petr Lindák, který obsadil 2. místo na Mistrovství ČR v benchpressu 2014 v Českých Budějovicích. Přečtěte si více o tomto sportovci v článku. Podpora Petra Lindáka v kulturistice vozíčkářů.

1