Fotbalová revoluce ADIDAS - představujeme kopačky ACE, X a MESSI

30.06.2015

V dnešním době se vyskytují ve fotbale pouze dva typy hráčů - jedni, kteří mají vše pod kontrolou, a další, kteří si libují v chaosu. Pro obě skupiny byly vytvořeny speciální kopačky, které jsou uzpůsobené přesně jejich potřebám. Pro hráče, kteří přebírají ve hře kontrolu a udávají tempo, Adidas vytvořila kopačky ACE15. Naopak kopačky X15 jsou určeny pro hráče, jejichž hru nelze dopředu předvídat.

Fotbalové revoluce ADIDAS - představujeme kopačky ACE A X 

Kopačky ADIDAS ACE15 - maximální kontrola

Adidas ACE15 jsou kopačky, které byly navrženy pro maximální kontrolu. Na rozdíl od předchozích modelů disponují tyto kopačky 3D povrchem CONTROL WEB. Díky této inovaci je tenká vrchní vrstva kopaček vyrobena z neklouzavého EVA materiálu a tím zajišťuje lepší kontrolu míče při každém dotyku.

K lepší kontrole nad míčem pomáhá také nový design kolíků. Přední část kopaček je navíc vybavena NGS (Non-stop grip) úpravou, která zajišťuje každému hráči v těchto kopačkách perfektní kontrolu nad míčem za jakéhokoli počasí. Hráči, kteří vlastní kopačky ACE15, mohou na hřišti skutečně dominovat.

Cena dohodou

Dostupnost:

Cena dohodou

Dostupnost:

Cena dohodou

Dostupnost:

Kopačky ADIDAS X15 - smrtící zbraň

X15 jsou smrtící zbraní pro ty hráče, kteří upřednostňují na hřišti chaos, jsou nepředvídatelní a zaútočí bez jakéhokoliv varování. Tyto kopačky skvěle padnou díky kompresnímu kotníkovému límci TECHFIT COLLAR. Lehoučká konstrukce podešve X-CLAW nabídne vynikající stabilitu a záběr i na měkkém povrchu, pro nečekané a rychlé změny směru.

Jelikož při fotbalu dochází k vysoké námaze chodidel, X15 jsou vybaveny inovativní vrstvou X-CAGE, která se pyšní vysokou pevností, flexibilitou a poskytuje chodidlům podporu. Vrcholem X15 je třívrstvý povrch X-SKIN pro vysoký komfort, ochranu a dech beroucí výkon v jakýchkoli podmínkách. X15 ničí konvence a zažitá pravidla stejně jako hráči, kteří je nosí.

Cena dohodou

Dostupnost:

Cena dohodou

Dostupnost:

Cena dohodou

Dostupnost:

Kopačky ADIDAS MESSI15 - předurčeny k vítězství

Nové kultovní kopačky jsou navrženy ve spolupráci s nejlepším fotbalovým hráčem všech dob - Leem Messim. Speciální konstrukce messiFRAME a podešev messiGAMBETRAX umožňují nepřekonatelně výbušnou rychlost a maximální trakci.

Kopačky ADIDAS MESSI15

Cena dohodou

Dostupnost:

»zpět do archivu novinek

1